הסיפור שלי

THE PERFECT OF THE IMPERFECTION

האומנות מושתת על פילוסופיה, ששואבת משנתה ומתורגמת מעולם הרוח והחומר בו אנו חיים. עולם כאותי של אי סדירות מחד, המייצר שלמות רוחנית של הטבע, האדם והאינטראקציה שלנו בתוך המכלול מאידך.

יש משהו מושלם בתוך האי שלמות ולכן האומנות שלי, לא חדה, לא בעלת קווים ישרים, לא מונכרומטית אלא מעוגלת, רכה, בעלת קימורים וצבעונית, כמו אלה שהטבע מייצר בשיח שלו עם היקום והאדם.

התשוקה לעשייה, להפיח חיים בחומר ולהביא רכות לתוך העולם, היא תולדה של חיים שלמים: בגרות, התבגרות, אבדן , שהפכו את הלב "למעבדה" בה נרקחים החלומות על האנשים בחיי ועל אלה שלא ומשם, במגע שלי עם החומר הנע על האבניים, אני מייצרת, מעלה דופק, מתרגשת מכל יצירה, קטנה כגדולה שנוצרת מתוך אותה תשוקה, לייצר חיים בחומר, להנעים את הסביבה, לצקת אסתטיקה אל תוך הכאוס בעולם ולהפוך את האי שלמות, לשלמות מתוך הכרת תודה.

מאז ומתמיד, ידעתי לאן הלב מושך, בתור ילדה, לא היה חוג אומנות אפשרי, שלא נרשמתי אליו. הכיוון היה ברור, אך בכל זאת כשבבית, אמא אומרת בפסקנות שעולמות היצירה יכולים להתקיים רק בגדר "תחביב",  הדרך אל קריירה בתחום, התבררה כפתלתלה. לפיכך משאלות הלב, השתלבו עם הדרישות מבית, נרשמתי ללימודי עיצוב אופנה, במקביל שקדתי על תעודת הוראה בעיצוב. במהלך הלימודים, התחלתי לעבוד בסניף "סטפאנל" האיטלקית ותוך זמן קצר, בגיל 26,  הפכתי להיות מנהלת הרשת בישראל. החשיפה לעולם האופנה הביאה עמה גירויים אומנותיים, שפעפעו בי במשך שנים, אך רק בגיל מתקדם יותר, בעקבות נסיעה משפחתית לארצות הברית, חלה הפריצה הגדולה ועברתי לעסוק בפיסול ואומנות כמקצוע.

אומנות היא דרך חיים, זאת אמונה, זה המקום הכי נכון עבורי, "אני מגיעה לסטודיו בכל יום עם חדוות יצירה, מלווה בהתלהבות לאמירה ונתינה". רמת האנרגיה בכל עבודה, מתועלת באופן זהה לפסל ענק בגודל אדם לבין צלחת פורצלן.

אסתי קסטרו

הסטודיו , הממוקם בלב יפו העתיקה, בחלל אבן יפואי אותנטי, המפעים יצירתיות בכל אדם שנכנס, נפתח פעמיים בשבוע לסדנת אומן, בה אני מספרת על האומנות, האמונה ועל כמה התשוקה ליצירה חזקה מהרוח. "כשאני מביטה מהצד, ליבי מתרחב מהמקום המאפשר לכל אדם ליצור, ללא רקע, כישרון או מורשת" תהליך הלימוד מחזיר אותי יחד עם תלמידי לראשוניות, לבסיס. יש משהו טהור ופואטי בראשוניות של החומר ושל היוצר.

אני מרגישה מעין שליחות, אומנות נועדה לייצר שמחה, להנעים את החלל.

אני מתפתחת בכל יום, לומדת על עצמי, על החיים והכל מתורגם לחומר, בין עם ברונזה נוקשה, אסרטיבית ובין עם פורצלן עדין, שברירי , אך מלא בעוצמה בלתי מוסברת.
האומנות היא האמנות ולכן אני מייצרת גם מערך שלם של כיורים, גופי תאורה וכלים, המהווים חלק בלתי נפרד בדיאלוג עם האדריכלות והעיצוב של החלל.

חשבון
מועדפים
מועדפים
התחבר
איפוס סיסמה

איבדת את הסיסמה שלך? יש להזין את שם המשתמש או כתובת האימייל איתה נרשמת וישלח אליך קישור לאיפוס סיסמה במייל.

סל קניות 0

נצפו לאחרונה 0

חנוכיה צבעונית בעבודת יד 6

חנוכיה צבעונית בעבודת יד
במהודה מוגבלת במחיר מיוחד.

המבצע עד ערב החג או עד גמר המלאי